Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz cyberkind #16633 üzenetére

    Sajnos igen ez volt, és ez is van mert a HD5970 sem elég neki teljes beállításon ami már jóval gyorsabb mindenben.Amondó vagyok ha terveznek is játékot akkor a kor legerősebb karijára írják meg és úgy teljesítménytől függően visszább szép garaft ról csúnyábbra,és ne egy olyan max beállítást alkalmazzanak ami 3év mulva sem megy normálisan hisz miért veszünk csúcs kártyát :F :R Szerintem azért mert szeretnénk élvezhető teljes beállítások mellet játszani,és ne az legyen hogy 2széria jött és ment,és még mindig lagoljon vagy a rosszabbik szaggasson vagy kártyától függően szétessen,és bugokkal teli legyenek az adott játék.Na mindegy ezt lehet reggeltől estig ki tárgyalni,de én mindig a tényekre támaszkodom,és nem állok semmilyen divat szektában hogy ez szar mert az box az szar mert a pc mint fentebb megkaptam.A lényeg hogy a vásárlóért legyenek már és ne a bugos sz.. adják ki hanem egy olyan játékot amit csak minimálisan keljen foltozni. :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák