Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz Daffni2 #14322 üzenetére

    Köszönöm!
    Na most ebből melyiket kell nézni? :B Mert van GPU, Memory, meg GPU Power?

    (#14319) levi1392: A kérdés az mire akarod használni az emelt órajeleket? Tartós játék vagy csak meg akarod nézni mennyi a vége? Mert ha utóbbi akkor elég 5 perc meg ha gond nélkül lefut a Final Benchmark nem lesz gond a tesztekkel. De ha játékra akarod belőni akkor a Furmark-ot ereszd rá vagy 25 percre a kiszemelt órajelre ha nem melegszik túl VRM- ek sem akkor nem lesz gond. Személy szerint úgy csináltam hogy amit kb m9inden 5850 tud az 850/1200Mhz innen 20Mhz-ekkel lépkedtem felfele 900Mhz felett meg 10 ha elindul a Furmark és kb 5 percig stabil akkor oks. Ha hibázik nyilvánvaló hogy nem bírja. Na ha kb megvan a vége akkor ereszd rá 10 percre ha csak Vantage-elni akarsz. Ha jászani akkor kb 25 percre. Ha nincs hiba és a VRM ek sem melegszenek túl akkor ott a vég. De nem érdemes csutkán használni folyamatosan. Én pld belőttem 850/1200-ra oszt csókolom. Pedig a max beton stabilan 950/1200 ráersztettem a Furmark ot Xtreme burning/stabilty teszt 8xMsaa-val így ment egy órán keresztül 1x sem hibázott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák