Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz LEON-T #13373 üzenetére

    Végül is tény,hogy a lapkák különböznek,és teljesen más értékkel működnek ez igaz.Ami jól jön egy kis kiindulási pont mivel a refekel szórakoztam vagy egy hónapot meg a a ram feszekel.Vcore stb,stb(+ Sacee kolega segítségét is alkalmaztam a Bios ban ,és az sem).Most a CPU Vcore-feszt álitotam saját értékemhez ,a Dram Voltage:2v-ra,és hozzá tartozó refeket is,utána a CPU PLL mindenféleképpen mert a szemét tuning hatására átlépi elég szépen a biztonsági küszöböt ezért a alap 1.5v ra fixáltam,a továbbit hagytam auton azoknak legalább biztonságos értéken belül vannak,és majd emeli ha akarja,de jól működik nincs tulfeszelés ahogy elnéztem.Amit kipróbáltam a kép alapján a déli híd magja nem volt megemelve alap 1.1v volt most a második értékre raktam, vagyis eggyel magasabb értékkel toldottam meg, ICH Core:1.4V hátha ez volt a ludas + a Beta bios letörölve az elemet kivettem reseteltem az ellem helyén az alaplapon a lábakat össze zártam csavarhúzóval,talán az is segíthet.Majd meglátjuk, jelenleg stabilnak tűnik.Ja igen még a mem hez tartozó értékeket is beállítottam 5 . 5 .5 .15-re hátha itt a pont.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák