Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz CptMisi #13128 üzenetére

    Pontosan minél kisseb az energia felvétel annál kevesebb a hő,ha ez másképpen is lenne +100-200ft os többletet még ki bírok fizetni villany számlára,de első sorban a hőtermelés érdekel ebből a szempontból.Szerinted lehet LCD monitor ioncserélt vízel tisztítani mert fosok,hogy megint valami spéci folyadék le eszi a tükröződés mentes védő réteget a moncsimról az előzőt is ezért dobtam mert sikerűlt letisztítani hatásosan :DDD .Méreg drága szer meg az istenért nem száradna meg úgy,hogy ne hagyna foltot maga utána ami 2000ft os csoda szernél ez elvárható lenne ,de állítólag a desztilált víz jó hozzá mert foltmentesen szárad,gondoltam hátha te tapasztaltabb vagy ezen a téren nem úgy mint én hogyan lehet egy LCD monitort haza tisztítani.Ha más is tud ebben segíteni megköszönném csak minden féle infót olvasok és nem tudok eligazodni rajtuk.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák