Hirdetés

Aktív témák

  • magi20

    senior tag

    Ismét fogok kapni egy feketét. :R :R :R

    már van 6 amiből igaz 2-en kértek,sebaj.

    történet: srác előleggel rendelt egy padot,és a medusa 5.1 fülest.március fele,ha jól rémlik
    most 1,1,5 hete szólt hogy nemjó.mondtam neki küldje vissza,és kap egy másikat,erre közölte hogy ,hát inkább a pénzt küldjem vissza,mert vett helyette valami mást.

    Mondtam neki,hogy ez nem egészen így működik,mert ha bemész egy boltba ott sem te szabod meg melyik variáció legyen,max ha nincsen raktáron.
    Utána megadtam a címemet múlt hét elején vagy elötte lévő pénteken írja hogy akkor küldi.
    na eltelt 5 nap,mondom magamba biztos nem fogja vagy fene tudja.-

    erre meglátom a ph-n ezt
    [link]
    ,és az msn neve melett szintén hogy eladó.
    Kérdem tőle hogy ezt hogy gondolta,hogy másra akarja rásózni,utána meg hozzám jöjjenek,hogy szar meg ilyenek?--közölte ,hát megpróbálta hátha elviszik.---beszélgetés is megvan.---jah és írta hogy pénteken adta fel.

    Na ez igaz is,mert ma megkaptam a fülest.--szívesen csinálok fényképeket róla.

    teljes mértékben szét van barmolva,ütés nyomok vannak rajta,a jobb oldali párnázott rész úgy van szétszedve hogy az életben nem tudná senki visszarakni,és a leszedett részen belül is szét van szakadva.--valamint még rozsdafoltok is vannak rajta.

    Hát,lehet hogy megint én leszek a szemét geci,de én ez helyett nem fogok semmit küldeni,max ezt vissza.így ellehetnénk 3-4 db-ig.ezt boltban sem vennék vissza.

    ha feketét kapok,akkor rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

Aktív témák