Hirdetés

Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    Easylite [link] "szaktársnak" kérnék 1 fekete pontot. Vásároltam töle 1 alaplapot [link] ami kissé hibás(chipset körül serceg valami.. mintha vizet forralnánk olyan hangja van) ,de müködőképes. Jeleztem felé hogy igy nem felel meg ,s megbeszéltük hogy visszaveszi a lapot Pénteken.(közben azért itt a forumokon kiderült hogy már probálták itt eladni a lapot,de a hibái miatt senkinek sem kellett+ én is elvittem egy elektromüszerész ismerösömhöz hogy lehet e valamit kezdeni vele) . Pénteki napot visszamondta (amikor hivtam hogy mikor lessz tali) hogy közbejött neki valami. Este irtam neki hogy fel tudnám használni a lapját neki egy olcsó irodai gépben ( ott nem számit a zaj) ha enged az árból.
    Ezután megeggyeztünk hogy Hétfön befizeti a számlámra a különbözetet és kész rendbe vagyunk.
    Hétfön nem fizette be ,privijeimre ,msn-re nem válaszol. Ma sem fizetett , privi ,msn szintén le, s a telefont is lenyomta amikor hivtam....
    Adatlapjáról leszedte az msn-cimét és a telefonszámát is
    Szerk:
    most hogy hivtam ,utánna irt hogy "2 nap mulva tud utalni ,mert külföldön van" Péntekig várok...

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Aktív témák