Hirdetés

Aktív témák

  • dmon

    aktív tag

    Javaslom mindenkinek hogy mindenféle üzletelés szempontjából kerülje el az alábbi kollégát :

    **********

    A nickje predator_05, de valszeg több más nicken is fut ezért írtam le a nevét és címét.

    Megalkudtunk egy procira amit én árultam és kérdezte hogy van-e esetleg eladó vinyóm is. Volt éppen egy. Mondta hogy az is kéne neki a jövő héten, mert most csak a procit tudja kifizetni. Mondtam hogy akkor már ne postázzunk kétszer és ne kelljen neki kétszer kifizetni a postaköltséget feladom a vinyót is neki ebben a csomagban, és a procit kifizeti utánvéttel a postásnak, a vinyó árát meg 1 hét múlva átutalja.
    Na addig álljak fél lábon amíg ezt a 6 rongyot megkapom. Először még kamuzott hogy feladta a nővére, meg hogy nem is érti miért nem érkezett már meg. Aztán szépen nem válaszol egyetlen üzenetre sem. MSN en skype on blokkolva vagyok. Szóval egy igazi kis pitiáner szélhámos.
    Így legyél jófej valakivel. :W

    Úgy néz ki néhány héten belül járok Nagykanizsa felé, ha addig nem jöm meg a pénzem bekopogok a csókához. Már csak a becsület miatt. ;]

    [ Módosította: Racecam ]

Aktív témák