Csatlakozom az előttem szólóhoz és abbahagyhatod nyugodtam a Tooltip szerepkört, nem vagyok dankóros, hogy ne tudjak egy c@merát beállítani...
A 8 napos szövegedet írd papírra és töröld ki vele...Amint előttem is írták és én is írtam, a 2. napon jeleztem a problémát, aminek a megoldása csak és kizárólag neked köszönhetően húzódott el. Hogy ezt te nem látod be, az csak a gyermeteg lekednek köszönhető.
Ami a postai költségeket illeti, két pontban válaszolnék:
1.; Nem igazán érdekel, ahogy idepostázáskor, úgy visszapostázáskor is a feladó állja a cehhet ezesetben, nem utánvéttel küldöm majd, ne nézz f@sznak.
2.; Az, hogy neked 1100Ftodba került, a lámaságod eredménye, ajánlott levélként ~500Ft a költség és ugyanúgy célhozér. Ezt én is bebukom, meg a zsáknyi idegeskedést is lenyelem, szóval ne nagyon reckírozd a témát.
Ami pedig a hozzád intézett beszédeim hangvételét és színvonalát illeti, egy szőke 8 éves copfos kislány szintjén tipegek, csak néha előtör belőlem a harag, amit a tisztességtelenséggel szemben érzek bármilyen hasonló helyzetben 
Leírtam már, ez nem vitaműsor, csak egy lehetőség, hogy normális mederbe terelődjön az ügy, aminek az a feltétele, hogy fordított sorrendben szépen visszacsinálunk mindent és mindenki a maga kis tanulságával éli tovább az életét.
Lesznek még itt vélemények, látni fogod mi a helyes, onnan már rajtad múlik.
siskin
Ha hasonló helyzetben egy hónapnyi sz@rakodás után teljesen nyugodtan tudsz ilyesmivel szembesülni, akkor meghajolok előtted 
De addig hadd döntsem el én, hogy mit gondolok/érzek és hogyan reagálok.
És tudod, ha ez alapján engem valaki meg akar ítélni, vagy véleményt akar formálni, szerintem csaki azt láthatja, hogy ragaszkodom a korrektséghez.
Ezt a keresztet gondolom belátod, nem olyan nagy baj ha hordozom.
Ebben a topikban nem szerpelt még a nevem és nem is fog, ha rajtam múlik.
Yushchenko
Majd még én álljak neki fényesre nyalni...én kérek elnézést, de nem. 
[Szerkesztve]
★ 162+ ★ http://href.hu/x/hjiv ★