Hirdetés

Aktív témák

  • jani1973

    tag

    válasz Bandeee #2342 üzenetére

    Ponositsunk mikor megveted a kártyát megegyeztünk hogy a marad nálam és te utána meggondoltad magad :((( Én jószándékból mondtam hogy megszerzem a felhasználo nevet meg a jelszot de sokk a munkám és sajna mikor hazaérek már alszik a család :F de miért követelözöl amikor egyszer megegyeztünk és a BlackBox nem volt szó csak te meggondoltad magad akkor cseréljünk visza mindent és nincs ebből gond mert ami kártyát adtál cserábe 90 fokon üzemel és én nem panaszkotam ez miatt csak megemlitetem amire a válasz hogy ez természetes ezeknél a kártyáknál :F (1950XT) Ezzek után akkár nem is kénne foglalkoznák veled de én azért kicsit máskébb fogom fel a dolgot :K erről a tagról van szó (#2342) Bandeee És telefonba mikor megkötötük az üzletet akkor aztmondtad hogy megvan a hl2 is téged nem érdekell utána meg gyorsan meggondoltad magad :Y Ha már egyszer valamibe megegyeztünk akkor miért döntesz ugy hogy jogod van megváltoztatni az üzletfeltételeit. De mint mondtam ahogy megtudom én csak jószándékból DE NEM azért mert járt volna hozzá mert az nem volt benne a cserébe!!! :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák