Hirdetés

Aktív témák

  • alfaman512

    tag

    válasz enginev3.0 #17037 üzenetére

    Azt azért hogy felesleges a fekete, nem mondanám, én azzal nem értek egyet, hogy a pirosat szinte kérdés nélkül vésitek, amivel ugye nincs is baj, viszont a feketét már nem olyan könnyű megszerezni. Úgy gondolom elég sok dolog bizonyította az igazam, jeleztem ugye, majd kérdeztem hogy miért nem kapott, jött a válasz hogy ő mást mond, jópár hétig tornázott hogy másik regeket hozott létre, és mindezek ellenére a feketét az utolsó pillanatig sem kapta meg! Gondolom az már mond valamit az igazamról, hogy elkezdett más néven regizgetni! Leírtam neked privátban a teljes történetet hogy bizonyítsam az igazam, válaszra nem méltattad, ennyire foglalkoztatott a dolog! A végén igaz nem mondta ki senki az igazam, mivel feketét nem kapott, biztos én hibáztam, jeleztem, leírtam részletesen a történetet, privátban bőven kifejtve is, majd az eladó már be se lépett, hanem más néven járt regizgetett! Végülis biztosan én nem mondtam igazat!? Tisztelem becsülöm hogy csináljátok, azt is megértem hogy ingyen, csak azt nem értem, hogy te is leírtad az imént hogy nem ugyan azt állítottuk az üzletet tekintve, és ez alapján nem tudtál döntést hozni, akkor kérdem én honnan lehet akkor a jelenlegi rendszerben tudni, hogy hány feketét tagadtál meg jogosan? Sajnos a tény az hogy sehonnan, mivel nem az teheti az értékelésre a pontot, aki megkötötte az üzletet! Én értékelem hogy csináljátok, csak a feketét nemigazán lehet ezzel a módival megbízhatóan adni, vagy nem adni, mivel kíváncsi lennék hány ember jön ide azzal, igen jogosan kapok feketét, mert át vertem xy fórumtársat! Tömören ha nem az előző mondatot válaszolja valaki egy feketére, onnantól halott ügy dönteni! Jó dolog amit csináltok, csak hagyni kéne hogy a negatív értékelés is meenjen, mert így jócskán pozitív irányba csal a rendszer, ha az "áldozatot" kártalanította a másik fél, vagy megegyeztek, akkor lehetne törölni a feketét, és akkor tényleg igyekezne mindenki korrekt lenni, mert nem lennének olyan kiskapuk, mint a "mást állít" dolog! Jelenleg az kapja meg a feketét, aki egyszeri alkalmi csaló, vagy nem veszi észre hogy kértek neki feketét! Ha észreveszi, és vitát indít, azzal már meg is úszta! Remélem sikerült rávilágítanom egy nagy hibára a pont osztással, kapcsolatban! :R

    Nem azt kértem, vagy kérte senki hogy szüntessétek meg a rendszert, hanem hogy a pontok felett ne ítélkezzetek, mert nem biztos hogy minden esetben jogos lesz a végeredmény!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák