Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    válasz sHe3p #18615 üzenetére

    A mocskok! :(((

    Én úgy tudtam, hogy minden akkumulátorra van fél év garancia.
    Most néztem a garanciafüzetet, ott az van, hogy "Az akkumulátorokra nem terjed ki a garancia, az eredeti 1 éves időtartam vonatkozik rájuk".

    Mindegy, várok vele, ha tovább romlik, akkor telefonálok. Bár emlékeim szerint június vége óta 13% az elhasználódás, pedig a nyáron is volt használva bőven, szóval talán megmarad ezen a szinten. Annyit vettem talán észre, hogy így kb. "csak" 120 percet bír netezéssel, nem 130-140-et. Végülis nem vészes, csak nehogy az legyen, hogy egy év múlva már csak egy órát bír :O, de ezt sajnos nem lehet kiszámítani.

    Akksit nem szoktam kiszedni, azt olvastam, ha szinte csak áll az asztalon és a hálózatból kapott árammal használja az ember, akkor érdemes kivenni meg ha 60% alá megy a töltöttségi szint, akkor már használódnak a cellák.
    Viszont én szoktam hordozni meg felváltva táppal használni.
    Azt mondod, hogy érdemes akkor is kiszedni az akksit, ha mondjuk egy napot megy hálózatról?

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák