Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dwiki

    senior tag

    válasz biker #1455 üzenetére

    Jó, akkor igazatok van, meg mindent meg lehet magyarázni...
    Eddig akkor azért nem gyártottak több gombos egeret, mert túl bonyolultan nézett volna ki, és azt meg nem akarták. (Valamint biztos gondoltak az egy ujjal élők népes táborárá, hogy ők se legyenek hátrányosan megkülönböztetve) . Ez valószerűen hangzik. (jó olvastam egy állítólagos okot amit állítólagosan SJ. mondott hogy miért is, és ő nem ezen okokat hozta fel, de én kifordított logikával a fenti következtetésekre jutottam :) )

    Amúgy szerintem hogy mit is akart mondani, azt talán akkor derüne csak ki hogy ha látnánk az angol eredetit, mert hogy hogyan fordították az egy dolog...
    Tehát ha valaki tudja hol található az ominózus mondat englishül akkor ne tartsa magában... (kivéve ha nekem van igazam, és nem szeretné hogy ez a tény kiderüljön :) )
    (amúgy észerevettem hogy a topicok - nem csak számteches topikok - többségében áltban más álláspontot képviselek, mit az adott topicban lévő emberek zöme. Úgy látszik én más vagyok. Outsider. Meg misfit. Vagy egyszerűen csak látens buzi :) ?

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

Új hozzászólás Aktív témák