Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dwiki

    senior tag

    válasz biker #1310 üzenetére

    Imádok vitázni :) ...
    De persze az az én véleményem...

    A négyzetméterekkel engem igazolsz?
    Tehát ergo neked nincs annyi pénzed hogy 120 négyzetméteren duálprocis G5-el döngess, ezért neked fontos a villanszámla plussz a hely...
    Ez így van, én ugyan ezt írtam csak fordítva...

    No én írtam ugyan hogy használt, de azt nem hogy szar :)
    Most egy 2 éves használt Audi A6-os szar? (Bár sokat fogyaszt, ha a villanysázmlához akkarunk hasonlítani...) Ha már a kocsis példánál tartunk :) ...
    Hát 50-ből (szigoran belsőben) szerintem össze lehet rakni egy olyan micro atx alapú pc-t ami sok tekintetben alázná a mac minit. De lehet hogy túlzok és lenne az félár is :)...
    Persz ha a külsőt is nézzük már messze nem...
    Egyrészt azért a micro atx messze nagyobb, másrészt vannak ugyan nagyon szép házak (pl silverstone házak) de azok árban már már oda is rakják magukat...
    Szóval összeségében nézve persze nem olyan egyértelmű a dolog, de ha csak a belső nézzük, - puszt sebességet - akkor...
    Ha meg azt mondod hogy neked csak webes dolgora meg hobbira kell (hobbi mp3, film? gondolom) azt húszbol kihozom, annyira hogy itt áll az asztalomon egy kis gép ami ezekre a feladatokra perfect, és pont 20 volt...

    Az új gépeket inkább ne hasonlítsuk, mivel a mac mini csak kívül új, de nem éppen egy hú de új technologiát képvisel (mármint proci, vga, winyo vonalon) ....

    Kocsis példa: Vegyünk egy uj cliot amiben nincs légkondi, központi zár, elektromos ablakemelő, és egy 4 éves astrat amiben vannak a fentiek...
    Hát, lehet az astrat választanám... De biztos hülye vagyok :) ...
    (Bár ha jobban megnézem ez esetben lehet a mac mini a clio :) ...)
    (amúgy a kocsis hasonlatok mindig szarok, de mindegy...)

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

Új hozzászólás Aktív témák