Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • James1986

    csendes tag

    válasz Tibord #6115 üzenetére

    Figyelj Tibord, én csak azért mondtam hogy "ha csak nem tuningolni akarod", mert akkor már mindenféleképp 100%-on kell menni a ventinek (és az már zavaróan hangos volt, legalább is számomra), mert húzva iszonyatosan melegszik (én is húztam). De ha neked nem számít a hangja, akkor minden OK, csak azért mondtam mert én minél csendesebb gépet szeretnék magam mellett tudni. De ha nem húzod, akkor pedig elég ha 3D-s alkalmazásokban 60, max 70%-on megy a venti. Ezt a RivaTunerral úgy állítod, ahogy neked, illetve a kártyádnak is tetszik (itt van leírva részletesen: [RivaTuner ventilátor vezérlése]
    Szal csak ezért említettem, hogy referencia hűtővel húzni egyrészt nem is olyan egészséges neki, másrészt pedig 100%-on nagyon hangos. Persze ha veszel rá egy márkásabb (pl. zalman, thermaltake, stb) nagy teljesítményű hűtőt (kb. 8-10k), akkor az egekbe is húzhatod, szó sincs róla hogy nem lehet. :)
    És hogy nincs-e olyan ami halkabb?
    Ezt én sem tudhatom, csak az akinek már volt többféle (úgy értem külömböző gyártóktól származó) és van viszonyítási alapja. Nekem csak ez az egy eVGA volt GT-ben.
    De akkor meg ha úgy gondolod vegyél egy nem ref. hűtőset (csak hozzájutni nehezebb) és akkor ha tuningolni akarod, már nem kell rá külön költeni, de ezek természetesen drágábbak és nem tom mennyivel hűtenek jobban. Bár halkabbnak biztosan halkabbak. :R
    PFFFFF, ez hosszúra nyúlt. :P

    Asus M2N32SLI-Deluxe WiFi, AMD Athlon64 X2 6400+ BE 2x1MB, Asus Silent Square PRO, eVGA GeForce 8800GTS 512MB, 2x1GB DDRII 800 MHz Corsair TwinX CL4DHX, Corsair VX550W, Raidmax NZXT Apollo Black

Új hozzászólás Aktív témák