Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    Sziasztok , ma reggel elkapott a hév méregettem párat, viszont találkoztam némi anomáliával ami felizgatott ezt osztanám meg veletek , hátha van valaki aki magyarázatot tudna adni a dologra.
    Szóval , elindítottam a gépet reggel, böngészgettem kicsit , ment torrent stb, kikapcsoltam a böngészőt lefuttattam a 3dmark06-ot , és kaptam x4560 pontot. na mondom ez király, akkor kiscit rámegyek a témára, kikapcsolgattam a a tálcán futó progikat, demon,utorrent,hdsentinel, skype, stb nv inspektor be multkor kitesztelt beállítás beállítása. feladat kezelő be , ott is kilőttem pár dolgot. teszt lefut, hoppá x4321 pont, na akkor agyalok hogy is van ez? :F ,
    Mindent vissza alapra , megint böngésző elindít, kikapcs , a többi mókolást hagytam , nv inspektorhoz nem nyultam, teszt lefut x40xx pont , jaaj mondom ez egyre rosszab, na akkor megint csináltam valamit, de akkor kifagytam az elvileg 24/7 es beállításon :F viszont utánna , gép újraindít nem piszkáltam semmit, teszt lefut és már csak x38xx pontot kaptam. :F
    Mi a franc lehetett az első esetnél ami ennyire meglőtte a pontokat, mikor ment szinte minden, belőtt gépnél utánna meg csak egyre kevesebb pontokat kaptam. Találkozott már valaki ilyesmivel, nem lehet ezt a bugot valahogy előidézni ;] Csak ugye azt sem tudom mitől lehetett.

    Most nézte a két eredményt az első futtatásnál sokkal több volt az sm2 pont, meg az első 2 testznél az fps jóval több volt mint a többinél.

    De érdekes mert ugye a sokadik visszaállított tesztnél meg már nagyon kevés pontot kaptam az elsőhöz viszonyítva.

    Szerintetek, csak egy tipp, elmelegedett a karian valami, és ezért lett kevesebb vagy. esetleg mivel a tápom elég hurka az kezdett esetleg a teljesítménye határán játszani , s nem tudott már annyi delejt biztosítani, hogy elég legyen a rendzsernek? :F

    [ Szerkesztve ]

    vga

Új hozzászólás Aktív témák