Hirdetés

Hirdetés

  • A gépház modding sötét oldala.

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban? Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz sonar #1732 üzenetére

    Néztem én is, de nagy csalódás abból a szempontból, hogy teljesen kikészíti a gépemet, amiről azt hittem, hogy még jó darabig elég lesz. Nyilván a 7600GS a szűk keresztmetszet, pedig nem akartam idén még új VGA-t venni. :U A 8.000 Ft-os bevezető előrendelési ár sem tűnik jónak, bár még mindig olcsóbb, mint egy átlagos sikerjáték, és a MS-os hálózatos rendszer miatt valószínű még így is megveszem. A roncsderbis új játékmenet nekem tetszik, bár a power-upok kicsit viccesen hatnak jgy elsőre. Az viszont mindenképpen pozitív, hogy valamennyi autó végig a pályán van, nincs az, hogy aki először kiesik, az kockásra unja magát, amíg a többiek bénáznak. A grafika meg szép-szép, de sajna csúnya nagy gép kell hozzá... :(

    Az első két rész nagyobbat durrant.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák