Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    Bátorkodom elsőként hozzászólni.

    Először is köszönet a topik nyitásáért, és a benne található rengeteg hasznos információért, melynek biztosan örülnek majd az idelátogatók, és a leendő vásárlók. Gratula!

    Az itt ajánlott fülesekből nekem is van egy 200pro, és tényleg ajánlott ebben az árkategóriában, a linkelt tesztben leírtak helytállóak.
    Mivel rendeltem egy Giant Force XGF500Pro-t is, és tesztelgettem is ( majd eladtam), ezért megosztanám a tapasztalataimat vele kapcsolatban, hátha valaki ugyanerre vetemedik.
    A 200Pro-hoz képest is iszonyú sok a mélye, szerintem kissé elnyomja a közép és magas tartományt, mondjuk nem az élvezhetetlenség szintjére, de azért elég masszívan ahhoz, hogy csak az " elvetemült" dubstep és basszus imádóknak tudnám ajánlani.
    30-50 óra után állítólag javul a hangja...én nem vártam meg.
    Xears garanciával kapcsolatban a következő a tapasztalatom. Mivel az egyik füles elromlott, amit valakinek rendeltem, ezért rövid email ( support@xears.com) váltás után az volt a megoldás, hogy a füles kábeleit kettévágtam, majd rátettem egy fehér lapra, amire ráírtam a nevemet és a szállítási címet, majd ezt lefényképeztem. Ezután e-mailben elküldtem a képet, és ígéretet kaptam, hogy postázzák az új fülest. Még nem kaptam meg, mert csak 3 napja történt, de szerintem jönni fog.
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák