Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz Zjunior #2289 üzenetére

    Nekem tetszik. Elkapott a varázsa. Az viszont igaz, hogy tényleg úgy bánt a géppel és tartozékaival major nelson mintha valami ruhadarabot bontott volna ki. Kicsit kapkodott dobálózott, olyan leszarom tablettával mutatta be.

    A gép nekem tetszik, (régebben nem tetszett) a csomagolás igényes és nagyon szép. Matrica cool dolog. Az biztos, hogy nem major nelsonnal csináltam volna ezt a videót. Én behívtam volna pl. egy nagy gs gyűjtőt, és vele bontattam volna ki.

    Kinect szerintem továbbra sem kell, de ezzel a gondolatommal valószínűleg egyedül vagyok mint leendő xbox one vásárló. :DDD
    Várom a gép megjelenését, mert nem szeretek az új dolgok felé nyitni. Nekem biztonságos érzetet nyújt az igen jól teljesítő live rendszer. Jobban bejönnek az xbox one exkluzív játékok. Supportja is jobban felépített a microsoftnak, segítőkészebbek.

    Ezeket a bukdácsolások jó lenne már abbahagyni az ms -nek. Baszott módon ront a helyzetén. Sokkal határozottabbnak kéne lennie.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák