Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Beniii06 #35224 üzenetére

    Van még benne töltet nyugi. :D De ne tévesszen meg az ARK (Explorers Edition --> minden DLC excluding Genesis) ~200 giga önmagában + steamworkshop.

    5400rpm HDD ahol streameli a játék a textúrákat kapásból: ARK, Div2 ott annyit takar, hogy konstans FPS drop. Nem ment előtte az ARK 720p lowon, most 1080p low vagy 720 med - high közt megy. (Parcellákra van osztva a map, menet közben tölti be.)

    Miért nem szabadott volna? :DDD Amire rádumáltak az MX500 tényleg meglepően jó.
    HDD-n nekem halál volt szimultán futtatni a VisualStudiot, Unity-t, Blendert, főleg ha a Unity elkezdett buildelni az azonnal kiakasztotta a merevlemezt 100%-ra. Itt nem asztali gépről beszélünk hanem egy konzumer notiról ami meg lett tolva 16GB HyperX rammal, hogy a Vega 8 jól érezze magát. A TDP-t felemeltem 45W-ra, eszkábáltam alá hűtőpadot és most vígan futnak a dolgok. :D Ilyen téren "autista" vagyok nagyon egyedileg(mod.: nem rendeltetés szerűen) használom ezt a gépet és egészen fura dolgok alapján választok laptopot.

    Eleve csak 1 m.2 és egy sata helyem van bővíteni. :)

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák