Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz jozefgucci1 #16435 üzenetére

    Nekem a 107-es löveg jött be KV3-mal (a legnagyobb DPS), ha nagyobbak közé tesz be, akkor meg HE-t használok. A legtöbb nagyot amúgy is tudod sebezni a 107-el, ha nem szemből, akkor oldalról. De a 122 fog kelleni az IS-hez, így érdemes azt is kifejleszteni.

    (#16438) joker1220: nekem van type 59-em, és nagyon megszerettem. Még csak 37 csatám volt vele (abból 20 nyerés), és érezhetően javul a tank, ahogy fejlődik a legénység (szerencsére gyorsan, mert ugye alapból elite, és be lehet kapcsolni a gyorsabb fejlődést). Ja igen, credit még egy nagyon rossz csata után is van minimum 30k, de simán fel lehet menni 100 fölé is, ha ügyes vagy. A javítása ha teljesen kilövik olyan 9-10k. Mínuszos eredmény szerintem elképzelhetetlen egy prémium tankkal. Az XP-ben jelentős különbséget nem láttam.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • smisa

    őstag

    válasz jozefgucci1 #16435 üzenetére

    A 122-es új távlatokat nyít nekem mai napig a BEST anyira lenézik a nagyok hogy már vicc, ok a kicsi hp de pattog és lő akorát mint az IS3 szóval a kicsik között a pálya királya :DDD ha meg nagyok közé rak be, nem neked kell fogni a golyókat de egy T8-9 elkisérve rendesen tudsz rombolni - én tegnap csináltam egy Top Gun-t kisértem egy E75 a végén ketten maradtunk Ő top tank volt én meg a alúlról a 3. mivel volt két arty is - hát nem kell modanom milyen dicséretett kaptam a csapattól az ellenféltől meg hogy csalok pedig csak arra figyeltem hogy a torony látszódjon ki .

Aktív témák