Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz reelc #1196 üzenetére

    Hát, nem csodálom. Már én is be tudom a kezdeti lelkesedésem annak, hogy már nagyon vágytam egy új címre ilyen kategóriában. Aztán egyszer csak beleuntam.
    Egyszerűen nem ad akkora többletet, hogy kiváltsa nálam a Diablo 3-at. Túl nagy falat volt ez nekik, ennyi - de szurkolok nekik, hogy a következő címük jó legyen.

    Abban egyébként maximálisan egyetértek, hogy nem lesz könnyű innen felállniuk. Talán nem is fognak - és nem a játék jelenlegi állapota miatt, hanem a bizalom.
    Őszintén, ha ennyi év munkával ezt mutatták fel, mit várhatunk pár hónap alatt? Még a Blizzardnak is sok hónapnyi, ha nem évnyi munkájába került, hogy átdolgozza a Diablo 3-at, és ott ráadásul a játék magja, a lore, a karakterek, a skillek már akkor jól ki voltak dolgozva. Itt meg olyan alapszintű problémák vannak, amiről már nincs is mit beszélni.
    Maximum toldozgatás-foltozgatás lesz, de az is csak azért, hogy akik megvették, jobb szájízzel emlékezzenek rá.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák