Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tupacamaru

    veterán

    válasz dunc #1409 üzenetére

    Tegnap egy másik vinyóra feltettem az XP-t. Feltelepítettem a legujabb drájvereket és a F.E.A.R. Combat-ot.Mindent úgy állitottam be ahogy a Vistán van. Minden minimum, kivéve a hang, 800x600. Meglepetésemre nem úgy nézett ki a játék mint a Vistán, csak azután hogy a 2x-es élsimitást bekapcsoltam. A Vistán az nVidia drájverben minden alkalmazás vezérlésen volt, és mégis szerintem valahogyan bekapcsolja magának a 2x-es simitást. :F

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

  • Vistaboy

    veterán

    válasz dunc #1409 üzenetére

    Erről volt a Gamestar-ban is egy cikk, összehasonlítottak pár játékot XP és Vista alatt. A lényeg az volt, hogy a Vistának a sebessége NAGYON függ a RAM mennyiségétől. 1GB RAM-nál az XP volt a gyorsabb, 1.5GB-nál kb. egálban voltak, 2GB alatt pedig a Vista (Ha nem is sokat), de rávert az XP-re. A többi a driver-eken múlik. Egy jó driver-rel sok FPS-t lehet nyerni. És mivel már nem nagyon akarnak driver-t írni XP-re, biztosan gyorsabb lesz a Vista.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Aktív témák