Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz tordaitibi #55249 üzenetére

    Ez mind szép és jó. Csak épp ott a baj, ha az általad használt appok épp nem követik az új rendszer igényeit... lévén teljesen más rendszerről van szó, mint az 5-10 évvel ezelőtti. Ha vki ennyire maradi (az öreg nem játszik, sokan akkor is tanulnak, változtatnak), akkor miért pont az alaprendszerben akar fejlődni? :F Vagy meg kell tanulni "elengedni" néha 1-2 bevált appot és újabb, fejletteb után nézni ha netán a régi nem működik megfelelően a treljesen új/más rendszeren. Szerintem.

    A leállításra/restartra meg akár egy ikont is tehetsz a tálcára vagy az asztalra, és katt. Még gyorsabb. (Mert az alább vki által felhozott "indok" szerintem nemigen állja meg a helyét - nem tudom ki hogy van vele, de nálam mióta megjelent a win10, egyszer sem volt olyan egyik gépen sem hogy ne lett volna kép vagy egér működő rendszer közben. Persze ha mégis lenne, van reset vagy kikapcs a gépeken, ami szintén csak egy nyomás) És persze a csempékről is gyorsabban eléred a gyakrabban használt appokat mint az oldschool start menüből.

    Egyébként természetesen én is használok sok külső appot, amiket szintén megszoktam az évek alatt (TC, IrfanView, MPC-BE, SumatraPDF, foobar2000... stb., de ezek mind tökéletesen működnek, hisz folyamat frissítik, javítgatják őket - ha vmi behülyülne, akkor meg váltanék. Ha a többi hasonlóval is gond lenne, akkor kezdeném szidni a win-t :) )

    Persze mindenki alakítja ahogy akarja, csak nem kell meglepődni ha vmi régi és nem úgy megy egy új rendszeren mint egy régin. (A 7esen sem megy minden ami xp-n igen...)
    ÉS az megint más kérdés ha olyan appokról van szó amiket win10 kompatibilisként hirdetnek. Itt már 2 lehetőség van, ha nem megfelelően müxik: Vagy tényleg a winnel van a hiba, vagy adott app készítőivel. :) (Lásd driverek és íróik - sokszor egyik jobban elbaxxa mint a másik, és nem csak 10nél vannak ilyen problémák)

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák