Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz moonman #361 üzenetére

    Magától értetődően nem a képességekre gondoltam, csak és kizárólag az UI használhatóságára, illetve magára a lehetőségre.
    Az, hogy jelen formájában nem alternatíva, az egyértelmű. Viszont nem tartanám hülyeségnek, hogy egy programba pakolják az egészet, már csak azért sem, mert gondolom a Marketplacet akarják majd nyomni rendesen :)

    Amúgy nem is az, hogy mennyire hasonlít, csak annyi, hogy a Metro UI alapvetően ezekre a vertikális és horizontális elmozdulásokra épít, nem az össze-vissza kattintgatós, sokszintes almenüs koncepcióra, így el tudnám képzelni, hogy minimális finomítással (és természetesen az összes létező funkció áthozásával) alkalmas lenne ilyesmire :K

    (#357) Fire/SOUL/CD: Nekem a WMP video playbackre teljesen jó, külön HTPC-m nincsen, távirányítóm meg pláne, ellenben a MC extensionnel az Xboxon gyakran használom a WMC-t, eddig minden igényemet kielégítette, és egyetértek moonmannel, én is azt szeretem, ha minél kevesebb (és lehetőleg 1st party) programmal tudom megoldani a dolgaimat. Ezért is szoktam anyázni, amikor teszem azt szuper egy adott MS program, de pont van, azaz nincs egy vagy két funkció, ami miatt mégis kell valami 3rd party megoldás.

    szerk.: Apropó, a GfWL klienst szintén inkább vonják egybe a Zune-al Maketplace-estől a francba. Tegnap anyáztam azon, hogy kézzel kellett az appdatából kibányásznom a cab-et és külön telepítgetni, mert hibát írt, a logja meg annyira volt hasznos problémamegoldás szempontjából, mint a nagyanyám rétesreceptje. Brrr.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák