Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz stewe780 #19425 üzenetére

    " Egy 25%-ban kilógó putty ablakban a szemem sarkából mellékesen látva is felfigyelek, ha valami elhasalt, (szakmai ártalom, de ha már szakmai a fórum, megemlítenék ilyeneket is). Vagy mondjuk néhány nagyobb file másolását marha jó látni a tálcán húzott csíkban, hogy hol is tart még, vagy épp, hogy végzett, attól, hogy nem ez a fő tevékenységem, hogy nézem a csíkhúzó algoritmus effektjeit. Erre lenne igényem, és redmondban valahogy nagyon ez ellen dolgoztak a 8-asban."
    Mintha saját magam írtam volna, csak van, aki normálisan meg tudja fogalmazni, nem úgy, mint én :)
    Nekem sem az a bajom, hogy 4-5 ablakot szeretnék látni egyszerre, hanem, ahogy te is írtad, az 1 nagy munkaablak mellett néhány apróságot. Legyen az chat, putty terminál, vagy a másolás (a win7 egyik baromijó újítása volt, hogy az alkalmazások, másoláskor, letöltéskor, satöbbi tudják húzni a csíkot a taskbaron az ikonon). Most meg próbálják erőltetni, hogy nem kell az neked. Nem mintha a win8-as reklámban, videóban láttam volna valami normálisat. Mert csak annyit, hogy arrébbhúzza a start képernyőt, belenagyít egy képbe, videót néz, és kész, ennyi. Ezt tudja az új felület? Hát, elég szánalmas, ha másra nem jó...

Új hozzászólás Aktív témák