Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CHaooSS

    őstag

    válasz BoB #3754 üzenetére

    Ha van tornyos akkor remélem jönni fog a kpz 70 :D úgyis amcsi-német szóval nem lesz sírás mert két nemzet is megkapja

    "A Sheridan amúgy kifejleszthető lesz, alapból HEATFS lőszerrel, ki kell húzni majd rá az ATGM rakétát." :W

    [ Szerkesztve ]

    A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

  • Dewri

    aktív tag

    válasz BoB #3754 üzenetére

    Az Armored Warfare-ban van Sheridan, ott nekem nagyon nem jött be. Iszonyat lassan töltött az ágyúja, a rakéta szintén, ráadásul elakadt minden tereptárgyban, hamar célt tévesztett. Ahhoz hogy rávezessem a célra, végig látni kell a célt, tehát kint kell állni a placcon és mire odaért volna a célhoz, azt sokszor már rég kilőtték a sima ágyús tankok... Páncél nulla, torony is lassan forog. A végén már nagyon utáltam vele játszani, kínlódás volt, minden kicsapta 2 lövésből. És ott persze modern tankok vannak, aktív vagy passzív rakétavédelemmel, így a rakétát szinte nem is használtam...

    Itt valószínűleg más lesz a helyzet, mivel RB-SB csatában nincs jelölés, szépen lehet majd sniperkedni vele, rakétavédelem se nagyon van, a 152-es ágyú is nagyot üt... Azért valahol tényleg vicc, hogy beraknak egy 1969-es tankot az 1945-ösök ellenében... Inkább legyen kétfajta játékmód: tankok 1945-ig és tankok 1945-től. Így aki akar, tolja a régi vasakat, aki modernekkel akar menni, az azzal megy, de nem keveredhetnek össze. Szerintem a játékosoknak ez nem lenne ellenére. És ezzel máris konkurenciát csinálnának az Armored Warfare-nak is a wot mellett... :)

Új hozzászólás Aktív témák