Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacko22

    aktív tag

    Ehhez a módszerhez nem kell a root jog.
    Az Oneplus 5T Android 10 -es frissítés után hiányzó VoWifi és Volte. PDC nem látja a telefont.
    QMI connection not ready, please use USB driver version 1.00.32 or later and fix the connection before using PDC tool felirattal megáll a folyamat.
    Digimobillal, Vodafone-nal tesztelve működik EFS partíció nem szállt el.
    1. Töltsd le és telepítsd fel a régi LogKit-et: [link]
    2. Legyél biztos benne hogy a VoWifi és Volte karriert engedélyezted következő sorban a leírás!
    3. Tárcsázóba: *#800# --> oneplus Logkit --> Function Switch --> enable VoLTE and VoWifi switch
    4. Nyitsd meg: --> WiFi & Internet --> SIM & netwok --> enable VoLTE and VoWifi switch
    5. Csatlakoztatsd a telefonod a PC-hez.
    6. Írd be a tárcsázóba: *#801# és engedélyezd a következő kapcsolót Serial and Full-port switch
    7. Töltsd le az alábbi fájlt és tömörítsd ki a C-re vagy ahova szeretnéd. [link]
    8. Nyisd meg rendszergazda üzemmódban a CMD-t lépj bele az EfsTools mappába (cd c:\EfsTools)
    9. Most írd be az alábbi parancsokat, csak másold be a CMD-be a sorszámok nélkül:
    1. EfsTools.exe efsInfo
    2. EfsTools.exe writeFile -i mcfg_autoselect_by_uim -o /nv/item_files/mcfg/mcfg_autoselect_by_uim
    3. EfsTools.exe writeFile -i mcfg_autoselect_by_uim -o /nv/item_files/mcfg/mcfg_autoselect_by_uim -s 1
    4. EfsTools.exe uploadDirectory -i mcfg_sw.mbn -o / -v
    5. EfsTools.exe uploadDirectory -i mcfg_sw.mbn -o / -s 1
    Ennyi. Az 1-essel végződő parancs a második simre vonatkozik.
    Az mcfg_sw.mbn tartalmazza a volte/vowofi beállítást ezzel működik a Digimobil Volte/VoWifi és a Vodafone volte a többi szolgáltatóról nem tudok nyilatkozni.
    Semmilyen felelősséget nem vállalok arra ha valaki ezzel letéglázná vagy elrontaná a telefonját. Nekem működött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák