Hirdetés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Üdv népek!

    Otthoni vasamhoz vettem cuccokat, hogy jóóól megvízhűtöm azt is, de kiderült, hogy húgomé lesz köv félévtől a gép... úgyhogy otthoni waterprojekt ugrott.

    Mit tartalmaz:
    -Ordasi féle CPU és VGA blokk, lefestve, alja felpolírozva finoman :).
    -2m cső, kicsit erősebb,mint az innova.
    -Skoda fékolajtartály - új természetesen - ehhez kupak és dugó jár a 3. csonkra. Előző vízhűtésembe ezt használtam radinak (nem ezt, hanem ugyanilyet); annyit kell rá figyleni, hogy nem mindig 100%osan zár a teteje,magyarul ha 5-10 percig el van fekteteve a gép, a kupaknál picit ereszthet. Ha jó a kupak, akkor ennyi se - nem nagy gond, nem sűrűn döntjük a gépet, ha meg igen, és huzamosabb ideig úgy marad, addig 90°kal elfordítod a tartályt - bár volt mikor úgy maradt 1 órát, és akkor 1 kerek vízcsepp jelent meg a kupak aljánál, szvsz nem vészes. Én a táp és odd közé szoktam fentre rakni, ált hosszabb kábelkötegelővel - így nem gond légtelenítéskor, ellenőrzéskor, szereléskor odébb rakni, és elég biztonságosan fogja. Tipp: a 2 csonk közötti mélyedésbe én nagyfényerejű piros ledet raktam, és ahogy ment fel a víz, bugyogott, és ezt látni lehetett így, azaz +300Ftból optikai átfolyásellenőrző is van, és jól is néz ki szvsz.
    -Hydor Seltz L20 II-es pumpa - új, csak kipróbálva volt, minden tartozékkal ofkorsz - a szivacsát én a tartályba szoktam rakni szűrőnek.
    -bilincsek, újak ofkorsz. Leszorítók asszem K7 meg nem tudom mihez van, most csináltatam A64hez, ill univerzális VGA-chipset lefogatót - ellendarabbal, és gumival, mert nem szeretem a kevébé igényes megoldásokat.
    -Corsa radi. Réz csövezéssel, alu lamellák :) . 19×20×5cm a hőleadó része. Fincsi lamellázással, A64-et passzívan is elvisz. Én pl a táp mögé akartam rakni, hogy csak az fújja, meg alatta még 1 8cmes@5V, de persze rakhattok rá 12cm-es ventit is, bőven ráfér.

    Ha vmit kihagytam, szóltok. Igényesek még vehetnek hozzá karikát vagy pci kivezetést a csöveknek, nem kötelező, nekem ehhez nincs.

    Ára:18K

    Alku nincs. 15k egy használt bigwater is, aminél 1,5× nagyobb radija van, 8× erősebb pumpája, 2 blokk, rendes tartály,cső. Ha tartály nem kel vkinek, az -500 Ft.

    [kép]

    http://mcpite.uw.hu/kisviz.jpg

    Hajrá!

    [Szerkesztve]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák