Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz nozs23 #21819 üzenetére

    Nem, full manuál minden. :) Itt viszont kb. a 20. másodperctől arcfókusz van. Látszik is egy kis pulzálás hátul a székeken, de nekem ez még abszolút megfelel. Úgysem azt nézik az emberek. :P Márpedig az arcon nem látni a minimális korrigálásokat. Amúgy meggyőződésem, hogy ezt is kb. pár sor lenne firmware-ben javítani, vagy valami beállítást létrehozni hozzá a menüben. De nem vagyok telhetetlen. :D

    (#21821) Tuninger: Köszi! ;) Itt van ez is az eredeti 2160p50-ben.

    Nem, ide most nem vittem ki a gimbalt, ez G9+12-35 Dual IS, bekapcsolt IS Lock-kal. De amúgy már használom bő egy hete a Weebill S-t. Csak nem volt időm írni róla. Ne haragudjatok. :B Talán majd most hétvégén.

    Voltunk kint két komoly forgatáson a régióban, egyszer egy hajnali, napfelkeltés, horgászatos témán, utána meg erdei, fás, turistás, patakos, napraforgó mezős, stb. helyeken. Készültek eléggé epic felvételek is. :) Nagyon szuper kis cucc, de még állítgatnom, meg szoknom kell. :B Legutoljára pl. a gyorsabb mozgások, laza futások már nem sikerültek jól. Szerintem kevés volt a motorerő, vagy nem tudom, mi lehetett. Nem gondolnám, hogy sok lenne neki a G9+speedbooster+Sigma 10-20. Szerinted?

    Természetesen rakok majd fel felvételeket, de addig nem akarunk semmit sem publikálni, míg el nem készülnek a filmek. Ami legkorábban szeptember végén lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

Új hozzászólás Aktív témák