Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beerwolf

    senior tag

    Buliznak a függvények. Megy a nagy duma, hogy ki hogy tart a nullához a végtelenben.
    Egyszer csak beront valaki:
    - Meneküljetek, mert jön a Deriválás!
    Mindenki hanyatt-homlok rohan ki a hátsó bejáraton, csak az Exponenciális függvény marad a bárpultnál.
    A Deriválás tényleg benyit az ajtón, körbenéz, majd megszólal:
    - Hé, te nem félsz tőlem?...
    - Én? Á, dehogy, én az e^x függvény vagyok.
    - Hmmm... - esik gondolkodóba a Deriválás. Majd felcsillan a szeme:
    - És ki mondta, hogy x szerint deriválok?

  • Beerwolf

    senior tag

    Hogy miért nem a férfiak adnak tanácsokat a női magazinok levelezési rovataiban.
    Íme:

    Kedves József!

    Szeretném, ha segítenél nekem. Tegnap, amikor elmentem otthonról dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami.
    Haza sétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor hazaértem, nem hittem a szememnek.
    A hálószobai nagy tükörben illegette magát az én fehérneműimben, lábán az új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor így lebukott, azt próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom. 6 hónapja bocsájtották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van.
    Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá.
    Kérlek segíts!

    Köszönettel: Mónika

    -----------

    Kedves Mónika!

    Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok oka lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen, akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik, akkor biztos, hogy nem kap elég levegőt, vagy a gyertyák piszkosak és nincsen szikra. Remélem, ezzel segíteni tudtam.

    Üdv: József

  • Beerwolf

    senior tag

    Néhány Karácsonyi vicc:

    Két macska ül a háztetőn.
    Megszólal az egyik:
    - Te mit kérsz karácsonyra?
    Mire a másik:
    - Jó sok kismacskát.
    Megszólal a másik:
    - És te?
    - Én is sok kis macskát.
    Megszólal hátul a kandúr:
    - Hahó, megjött a Mikulás!

    A skót kisfiú megkérdezi az apjától:
    - Apa, mi lesz karácsonykor a fa alatt?
    - Parketta, kisfiam.

    Egy férfi közvetlenül karácsony előtt jön rá, hogy még semmit sem vett a gyerekének. Elrohan a legközelebbi játékboltba, és megkérdi az eladót:
    - Mondja, mennyibe kerül az a Barbie-baba, ami a kirakatban van?
    - Ott van több is. A "Tornázó Barbie" 20 dollár, a "Vásárló Barbie" és a "Strandoló Barbie" szintén 20 dollár, míg az "Elvált Barbie" 300 dollárba kerül.
    A férfi meghökken:
    - Miért kerül ilyen sokba az elvált Barbie?
    - Mert az "Elvált Barbie"-hoz tartozik még Ken háza, autója és motorcsónakja is.

  • Beerwolf

    senior tag

    Megy az anyós biciklivel a falu vége felé. Útközben találkozik a vejével. Kérdi a vej:
    - Hová, hová, muter?
    - A temetőbe, fiam.
    - Hát a bringát ki hozza haza?

  • Beerwolf

    senior tag

    Két székely beszélget
    - Képzeld, a fiam belehugyozta a nevét a hóba.
    - És akkor mi van?
    - De, a te lányod kézírásával!

    Egy Manhatteni toronyház felső szintjén lévő bárban két férfi iszogat a bárpultnál egymás mellett. Sorra isszák a whiskeyket, mire az egyik meszólítja a másikat:
    - Ezt 10 whiskey után bárki megcsinálja - majd kiveti magát az ablakon. Áll a levegőben vagy 4 másodpercig, majd visszaesik a bárba.
    A másik pasas csak értetlenul bámul.
    - A légturbulencia miatt van. - mondja neki az első - Ilyen magasságban nem lehet kiugrani az ablakon, mert a levegő itt már gyérebb, és visszadob. Sima fizika.
    A másik ember gondol egyet, ezt ő is kipróbálja. Nekifut, kiugrik az ablakon, de leesik és szörnyethal.
    Mire a csapos odaszól az első fickóhoz:
    - Mekkora genyó vagy te Superman, amikor részeg vagy.

Új hozzászólás Aktív témák