Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz -NoVa- #162 üzenetére

    Szó sem volt arról, hogy csak dicsérőt várok.

    Viszont olyat akinek tényleg van, rendelt
    A kérdés így szólt: rendelt már valaki

    Nem a Blitzwolf tws-ek kapcsán, hanem konkrétan BlitzWolf® BW-FYE5 kapcsán ami van nekem és nem csak dicsértem, hanem elmondtam a véleményem róla.

    Pl és ezt még most is tartom nagyon tetszik a hangja Tronsmart Spunky Beat-al pont ez volt a bajom, hogy nem hozta azt a hűha hatást elsőre mint a BlitzWolf. Most kezdem jobban bejáratni és belőni. De elsőre a hangja szokatlan és kicsit csalódás volt!

    elmondtam azt is mi nem tetszik benne pl nekem a Blizwolf nagyon könnyen kiesik a fülemből edzés közben és egy tws-nél egy szabadban végzett köredzésnél az elég érdekes lehet amikor beleesik a fűbe.

    Hadd döntsem már én el nekem melyik füles tetszik
    A sráccal is aki erősítőket épít tehát van valami hozzáférése a dologhoz ezt próbáltátok meg eljátszani, hogy csak az lehet jó amit ti annak mondtok, nem lehetett más véleménye.

    Közben látom olvasom a facebookon, hogy ő 10 vagy akár 20 tws-t berendelt mindegyikről részletesen írt és össze is hasonlította őket. Mondjuk nem tudom, hogy tudja mindet ilyen gyorsan eladni, de ez már az ő dolga.
    Ez mezei felhasználónak aki csak pl egy tws-t akar, hogy napközben hallgathasson a buszon zenét a telójáról sokkal többet ér és hasznosabb.

    nem AnonimInc írta azt amit idéztem.....

    Az árnál pedig tényleg úgy volt, hogy akik akkor megrendelték 35 dollár körül megkapták most már láthatóan emelkedik, ezt több hozzászóló is írta ebayen is látszik.

    A csapat ennyire Kínai :-)


    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák