Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hold

    őstag

    Budapesten a 22. kerületben élek, sok mobilszolgáltató volt itt már, sorra szűntek meg vagy beolvadtak nagy cégekbe
    Leg utolsóval is így jártam , megvette a céget a UPC
    Sajnos a UPC egyre rosszabb, napi 50x ledob az internet, beszólok, "nyugodjak meg ez ilyen" választ kapom.. Ráadásul a net vezetéket is leszaggatta a szél és a ház oldalán, majd mikor kijöttek 2 vezeték helyett csak 1 vezetéken jön be már csak..
    Kérdeztem ha a házban 2 előfizetés is van nem kéne külön jönnie ? Válasz itt is legyintés volt, jó lesz ez.

    Kérdezném azokat akik Budapesten T-home netet használnak, hogy mennyire vált be ez az Optinet féle és bármi gond van ott is flegmán kezelik a dolgokat ?

    Sajnos sok éves tapasztalatom az addig vagy a szolgáltatónak fontos míg meg nem kötik veled a szerződést, utána nagy ívben kerülnek..

    Másik amit nem értek , 2 éve kötöttük a szerződést és 10 ezret adok TV, Net, Telefon 3asért
    Most már mindez 7700 ért is elérhető, akkor életem végéig 10 ezret fizetek ? Vagy hogy csökkenhet az előfizetési díj ?

    Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

Új hozzászólás Aktív témák