Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadMancs

    veterán

    válasz ElEvEn11 #118063 üzenetére

    2019 óta nyara vagyok újra aktív vodás, onnantól 2021 ha jól rémlik novemberig működött úgy hogy 3-4 nap volt a könyvelés. Előtte nem tudom mi volt a helyzet. Jelenleg megjön a számla (ha megjön, mert a március 20.-ai zárás még épp sehol) 1-2 nap és letölthető , kártyás fizetés azonnal könyvel. Már csak azt kellene megoldaniuk hogy tartsák is a határidőket valami úton módon. Jelen esetemben pl a febr 21 - március 20 időszakot magába foglaló számlát már csak a májusi számla pakkal tudom leadni könyvelőnek. Nagyon szokott szeretni érte.

    Vezetékes fronton nem tudom mi a helyzet, nekem üzleti van, itt csak és kizárólag emailben küldik a számlát (my Voda fiókban nincs is számlamegtekintési és fizetési lehetőség), és csak utalással lehet fizetni. Így számla időben jön mindig, azt hogy mikor könyvelik, passz nem látom az aktuális egyenlegemet.

    Ha már mobilos my voda fiókban van internet, TV, és üzleti menüpont, tök jó lenne ha esetleg ott elérhető lenne minden. 🤷

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák