Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cof

    veterán

    válasz pjen #114560 üzenetére

    Szerintem semmi értelme ennek a vitának amit folytattok itt már több oldalon keresztül.

    Almát körtével hasonlítasz össze, a Diginél nincsenek TV csomagok csak egy van és kész. Itt meg több, kártya nélkül másképp nem megoldható a jogosultság, így kezdte el az UPC a Vodafone miért változtatna ezen (bár az elején még én is reménykedtem, hogy csak egy csomag lesz itt is).

    Diginél is ha van HBO-d és arról veszel fel, ott sem tudsz közben nézni másik csatornát ami kódolt. Ugyanez.

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

  • asdf_

    veterán

    válasz pjen #114560 üzenetére

    Nyilván az van a dolog mögött, hogy ha van technikai lehetőség a korlátozásra, akkor ott élnek is vele. A diginél nincs, mert ott kódolatlanul megy a dvb-c stream, pont emiatt, hogy ez így lehessen (a diginek pedig olcsó) nincsenek csomagok sem, csak az HBO kódolt, és mindenki azt csinál a többivel amit akar. A vodánál kódolt, így ott kényszerűen csak azt lehet felvenni, amit néz az ember.
    Ha csak maga az RTL csoport odaállna a digi elé, hogy jövőre csak úgy tudunk szerződést kötni, ha kódoltan megy a cucc, ezt nem lehetne megtenni, mert mindkettő nagyon nagy arcvesztéssel jönne ki a történetből. Mert vagy a diginek kéne feldobozolnia/kártyáznia az összes előfizetőjét, ami gazdaságilag nem fér bele, nem véletlenül nem csinálták eddig sem, ha meg kikerül az RTL csoport teljes tartalma (az rtl-en kívül, azt azt hiszem kötelező továbbítani) a digi ktv csomagból, akkor meg parasztlázadás lenne. Ezt hívják patthelyzetnek. No, ezért van a diginél az, ami. Előnyösebb csak náluk túllendülni azon, hogy egyszerűbben tudnak rögzíteni, mint elbukni az összes előfizetőt, ennyi.
    Ha most indulna a nulláról egy új szolgáltató, ok biztosan nem kapnák már meg a kódolatlan továbbítás lehetőségét, a diginél ez kb. szerzett jog alapon fennmaradt. Én amúgy nem vágom, hogy a csatornalogós, szinkronizált, 25 fps-es, jó esetben 1080i-s felvételt ugyan ki az úristentől féltik, de nem kell mindent értenem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák