Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • MammoUTh

    csendes tag

    válasz Superhun #5844 üzenetére

    sziasztok, mentett keresés (kapásjelző) problémám van nekem is :( :

    először azt hittem rosszul mentettem a keresést, de ma újra kifizettem egyet (simple-lel kártyáról) és azt is rosszul mentette el, biztos hogy nem én hibáztam, mert 3 találatot is dobott mindkét esetben, mielőtt mentettem volna és kifizettem. fizetés után pedig +1 kritériumot hozzáadott a mentett keresésemhez tegnap is és ma is. nyilván így találat sem jön. egy korábbi mentett keresésem kritériumát adta hozzá mindkettőhöz (az eladó felhasználónevét) amit én az utolsó két alkalommal nem adtam hozzá. ezt tudnátok javítani? mármint a mentett keresésemet, mert most kettő is amit kifizettem, ugyan olyan, ráadásul tök felesleges, mert sose fog találatot adni. nem tudom mi lehet a gond, korábban is több ilyet feladtam de egyik sem volt problémás.

    emellett, ami kevésbé zavaró, viszont már hónapok óta jelentkezik teljesen rendszertelenül, hogy olyan találatokról kapok emailt, amire nagyon nincs elmentve még csak hasonló keresés sem. emailben, vagy priviben szívesen körülírom konkrétabban is a keresések kritériumait ha ez segít felderíteni a hibát!

    "A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

  • MammoUTh

    csendes tag

    válasz MammoUTh #6017 üzenetére

    Erre a problémára melyik topikban kapok választ? vagy kit keressek, mert itt nem jött semmi reakció, és elég zavaró, hogy fizettem valamiért ami nem működik megfelelően :((

    [ Szerkesztve ]

    "A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

Aktív témák