Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jesten123

    csendes tag

    válasz Timocicu #1 üzenetére

    Sziasztok ,szia timocicu! :)

    Tetszik az ötlet jó ez a fórum!

    Kezdjük az elején!
    Ha tapasztalatról van szó akkor bátran állíthatom hogy az országban nekem van a Turbo Simmel kapcsolatban a legtöbb ,ugyanis én kezdtem el itthon forgalmazni!
    Ez a kütyü nagyon okos találmány amit eredetileg az I phone-okhoz fejlesztettek ki nemrégiben és mivel roppantul bevált elkezdték programozni ugy hogy szinte minden telefonhoz jó legyen az lehet akár Nokia,Sharp,Motorola,Samsung,Siemens,Sony...vagy még folytathatnám a végtelenig!A kütyü tehát teljesen univerzális(több fajtája van amit én forgalmazok az biztosan az!)
    Főbb előnyei közé sorolnám azt hogy a telefon nem veszti el a garanciáját mert addig függetlenít ameddig benne van és nem hagy nyomot mint pl egy sima szoftveres függetlenítés aminél így ugrik a garancia!
    Előnye még az is hogy bármikor átteheted egy másik telefonodba ami ugyanúgy független marad amíg benne hagyod!
    Használata tényleg egyszerű ugyanis nem kell programozni,beállítani(max a helyére :) ) ,csak beteszed a sim kártya mögé és már működik is!
    Sokan kérdezik hogy befér-e a sim mögé mert kicsi nekik ott a hely,erre a válasz hogy simán befér mert a vastagsága kb olyan mintha két A4-es lapot egymásra helyeznél!

    Remélem mindent leírtam,de ha kérdésetek lenne vagy nem tisztra valami(bár próbáltam ugy írni hogy mindenki megértse) írjatok bátran végüli azért készült ez a fórum!

    Ja és köszönöm Timocicunak hogy elindította ezt a fórumot ,tényleg jó ötlet volt kedves vagy! :R

Új hozzászólás Aktív témák