Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz KROK640 #35300 üzenetére

    Azt hittem, annyit azért kinéztél belőlem, hogy tudom, mi a különbség a kettő között, én meg nyugodtan poénkodhatok... Hát nem, ez van. ;]
    Akkor nézzük sorjában:

    "vizsgálati céllal egy kémcsőnyi vért "

    Van az 4-5 kémcsőnyi is, előtte természetesen az aktuális "szaki" szétszurkálja mindkét vénámat, mire megtalálja, én meg szabad szemmel látom az ereimet... :D És van, amikor még vizeletet is vinni kell. :D

    "és izgulhatsz, hogy minden rendben legyen."

    Én nem izgulok, tudom, hogy szar, hiszen cukros vagyok, az pedig gyógyíthatatlan, tehát jó nem lehet, minek úgy izgulni még ezen is? :D

    "2002 óta ugyanazt az 500-os utalványt kapom"

    21 év alatt nem rongyolódott még el az a fránya utalvány, ráadásul mindig visszalopod a boltból?

    Összességében azért nem szoktam vért adni, mert általában mindig lehetetlen időpontokban és helyszíneken van, nameg az sem biztos, hogy egyáltalán adhatnék, jó helyen van az bennem is. Utánanézni meg lusta vagyok, inkább fizetem a TB-t, meg az egyéb járulékokat, amiből eltartok legalább egy cigót, van, aki többet is. Ha komolyabb orvosi kezelés kéne, TB-s orvosoknál fél éves, éves és ++ várólisták vannak, magándokinál meg fizetni kell úgyis. A végén miután kiszipolyozták az összes pénzedet, visszaélve azzal, hogy a remény miatt az utolsó szalmaszálba is kapaszkodnál, úgyis megdöglesz. Erre még csapoltassam is a véremet? Az apjuk véreres... azt.. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák