Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrewhouse

    aktív tag

    Az én véleményem:

    Rég ki próbáltam mindent Nod 32, Norton,E-trust, F-secure,Mcafee stb,
    Nagyon semmelyik nem vált be, és mindegyiket huzamossab idejig használta. (de lehet csak én vagyok szerencsétlen hogy mindent bekapok :C )
    A NOD32 - szerettem mert ugye szinte észrevehetetlen volt annyira nem fogta le a gépet.Mondjuk ennek szerintem hátránya is van, sokan azt mondják lehet tényleg ez miatt csomó virust benged és nem veszzük észre. ezzel kapcsolatban még annyit: hogy ügye több helyről szedi a frissitést a cr*ckes verzió: és azokban van hiány, mert az eredeti definicós fájl mindig jóval nagyobb a törtestől tehát érdekes, meg program müködése se mindig aktív...na mindegy
    A Norton az nagyon megfogta a gépem....jó volt nem engedett nagyon semmit csak úgy beépült az oprendszerbe mint egy földbeásott tank........
    Panda meg mindig letiltotta a netem néha, utána meg telepíteni kellet :U
    F-secure meg megintcsak erőforrás igényes, mondjuk ha valakinek van 2.5 ghz - es gépe 1 giga ram azok tudják használni az erőforrás igényes progikat: Mcafee, Norton, Fsecure stb...

    Nincs egy olyan jó gépem tehát nekem az sokat számít hogy ne fogja le a rendszert egy adott védelmi rendszer.

    Nekem ez a Pc-cillin internet security bevált nem fogja a gépet, fogja a vírusokat is , leteszteltem , szóval csak ajánlani tudom!!!
    De ez se tökéletes programnak mondom, ennek is vannak biztonsági rései biztos de ez legalább véd is, meg nem fogja meg a gépemet.......de egy két virust minden program beenged az tuti....Nincs tökéletes védelem, még routerrel sem....próbáltam...
    Napi 3-4 szer frissül elég jó........

    Várom a tapasztalatokat, véleményeket



  • Krystal_s

    addikt

    válasz Andrewhouse #1 üzenetére

    szia
    én is kb 2 éve használom , sok progit kipróbáltam és teszteltem és ezt érzem a legmegbízhatóbbnak a többi víruskeresőhöz képest...Alapból minden ok vele , viszont néha a futo folyamatokban a tmproxy.exe akár 70megát is megeszik és a proci használat is magas lesz.pl amikor indúl a windows.Azt szeretném kérdezni h ezt nálad is csinálja?Néha igen zavaró mert akkor nagyon bellasítja a gépet.Lehet h kikéne kapcsolnom vmi Real-time kereső részt ?Mert pár beállítást megváltoztattam az alaphoz képest...pl minden file vizsgálat és h a tömörítettek között is mindig keressen... :U

Új hozzászólás Aktív témák