Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Csabroncka #8421 üzenetére

    Szerintem egy valtozar hasznos, pont a "gyors" ellopas miatt, azzal azert kell szorakozni. Hasznosabb szerintem, mint egy trukkos inditas.

    A trukkos inditas ugyanis idovel galyra mehet, es te szivsz vele. Amikor vettuk a Corolla Versot, abban volt. Fel ev utan kottettem ki belole, amikor asszony mar masodik alkalommal fulladt le, es maradt ott masodpercekre a keresztezodes kozepen. Mert ha sokat hasznalod rovid tavokon az autot (sok inditas), akkor konnyen gond lehet, hogy a kapcsolo esetleg kontaktos lesz, vagy hasonlo. Volt korabban is auto, amiben volt, a munkahelyemnel kellett szetszerelnem az egeszet, hogy haza tudjak menni vele. Tudom, biztos mindenkinek van "tuti jol mukodo" megoldasa, de valojaban en akkor sem hiszek ebben.

    A masik, ami szerintem hasznos, az UV gravirozas. Nem akkora osszeg, es sokszor mar a matrica elriasztja a tolvajt, ha latja, hogy sokkal nehezebb lesz darabokban eladnia az autot, ha meg van jelolgetve. Ez persze foleg ujabb autoknal jelent barmit is.

Új hozzászólás Aktív témák