Hirdetés

2018. december 12., szerda

(#1) Telós

Telós
(újonc)

Sziasztok!
Várom minden kedves fórumozó hozzászólását akit érdekel ez a sport, vagy aki nem tud kivel játszani de szeretne, vagy csak kipróbálná ezt a sportot, esetleg egyesületet keres csak nem tudja hol vannak tollaslabda sportegyesületek.
:))

[ Szerkesztve ]

(#2) tkazmer válasza Telós (#1) üzenetére

tkazmer
(PH! addikt)

jó kis topic lehet ez, de szerintem kérd az átpakolását a fáradt gőzbe.
én tollaslabdáztam néhány éve néhány évet a bp-i klébiben (II. ker), versenyekre is eljárogattam, de mostanában nem érzek magamban elég motivációt:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) Telós

Telós
(újonc)

Jó helyen van itt a téma :C

(#4) Telós

Telós
(újonc)

Vettem ma egy tollaslabda szettet, a tartalma: két ütő, három labda, háló és hálótartó állvány. Király a szett :C

[ez a király]

(#5) tkazmer válasza Telós (#4) üzenetére

tkazmer
(PH! addikt)

nekem van egy egész jó, habár kicsit régi yonex isometric 90 vf slim típusú ütőm (ami vicc volt a vétel időpontjában, hogy míg ez rendelkezett egy bizonyos "titanium mesh" funkcióval, addig a "titanium" sorozat hasonló árú tagja nem rendelkezett vele:) )

egyébként kb fél órája értem haza győrből, ahol volt több intézmény szervezésében egy amatőr páros verseny - másodikok lettünk, bár a pontozásról annyit, hogy az lett a harmadik, akitől a játszott 4 meccs alatt az egyetlen veszteségünket elszenvedtük:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) 1apa válasza Telós (#1) üzenetére

1apa
(újonc)

hi!
én keresek Tatabánya környékén lehetőséget a játékra :(

(#7) paskat válasza Telós (#1) üzenetére

paskat
(újonc)

Érdekel még ez a dolog? Állítólag most februárban avattak 3 tollaspályát Tatabányán.
Keress rá a googliban.

Üdv:Tibor

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.