Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neoteric

    addikt

    Végigvittem, bő 20 órára sikerült. Azt hittem alapos voltam, de titeket olvasva fasorban sem vagyok. :D Trófeák többsége mondjuk így is meglett, majd talán new game+ban összeszedem a maradékot egyszer.

    Én is csak azt tudom mondani, hogy mint játék egyedülálló, látszik, hogy odafigyeltek rá és nem kevés munkaóra van benne. Hálisten spoilermentesen játszottam. Szerintem sokkal kevésbé lett volna rám hatással a játék, ha tudom előre mi lesz, úgyhogy nem igazán értem, hogy miért lőtte le magának sok ember előre az élményt egy story orientált játéknál. :F

    Tetszett a játékmenet, néha rendesen összecsináltam magam az ijedtségtől. Remek a narratíva is, de erről többet nem tudok mondani spoiler nélkül. Irányítás és animációk nagyon királyak, Naughty Dog az utóbbi szempontjából külön ligában játszik. Tetszettek a zenék, és hogy pengethetted a gitárt te is. Grafika szintén király, az fps stabil, sosem szaggatott be, és a töltési idők is nagyon jók egy-egy halál után. Annyiban talán hiányérzetem van, hogy semmi döntés lehetőség nincs az ember kezében, se több végkimenetel, se semmi, futok az előre megírt szálon, ha tetszik, ha nem.

    Tökéletes játék nincs, de ez sok szempontból egy remek kísérlet, részemről 10/9.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: ne0teric_sAN

  • Neoteric

    addikt

    válasz mert_csokis #202 üzenetére

    Ha csak a Last of Us miatt veszel konzolt, akkor szerintem döntsön az ára. Ha jó áron kapsz Pro-t, akkor inkább vedd azt, valamivel jobb lesz, de a sima sem tragédia, ezek a játékok jól vannak optimalizálva. Csak az első rész lesz 60fps, második rész 30.

    Natív egér & bill támogatás nincs a Last of Us játékokban, de nem is kell szvsz, ezt kontrollerre írták, kihasználva a ds4 minden funkcióját. Meg lehet kerülni átalakítóval, de olcsó húsnak híg a leve, az olcsó az olyan is lesz. A jól működő cuccok nem olcsók, pl Xim Apex €140-150.

    PSN: ne0teric_sAN

  • Neoteric

    addikt

    válasz erahurka #221 üzenetére

    Ott én is meghaltam kétszer. Az lett a nyitja, hogy ne rusholj, hanem osonj és kb tartsd folyamatosan lenyomva az R1-et, hogy lásd merre van.

    wesder #222: Amúgy ebből is vágtak már össze videót, hogy ez az igazi vége, Ellie megöli Abbyt, boldogan élnek a farmon Dinával, the end. :D

    PSN: ne0teric_sAN

Új hozzászólás Aktív témák