Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Davetim #14960 üzenetére

    De: látszik is, az 1 pont büntin.:DDD Viszont az első checkig 25 század simán hozható mindenféle trükk nélkül, csak marha szűken kell fordulni. (Nekem rá kellett éreznem erre az autóra, mert még nem mész le a padkára, akkor sem, amikor már azt hinnéd, hogy na most biztosan lementél, szóval "keskenyebb", mint ahogy gondolnád - legalábbis nekem az volt.:B) Amúgy meg azon nagyon sokat lehet veszteni, ha elkezdi tolni a seggét: ha korrigálod, de csak kicsit is késve, akkor azért, ha szimplán elveszed a gázt, akkor azért, ha meg már eleve óvatosabban mész bele a kanyarba, hogy ne legyen gond, akkor azért.:))

    Nekem is a végével van gondom, de majd még karikázom rajta egy kicsit...:D

    Egyébként elsőre nem is igen tetszett a pálya (meg ugye az ember ilyenkor még azt is sasolja, hogy egyáltalán merre kell menni:DDD), ekkor annyi büntit szedtem össze, hogy 59"69-ből 1'02"31 lett. Másodikra már tudtam, hogy merre kell menni, akkor 57"07 volt bünti nélkül, aztán elkezdtem a faragást. Mindezt úgy, hogy harmadikra nem fejeztem be, negyedikre meg 57"67 volt (visszafelé faragás?:D), aztán ötödik futásra éreztem rá, hogy "vagányabban" kell fordulni: 55"74...:K (Amúgy ezeket csak azért tudom, mert kíváncsiságból mindegyik futásról csináltam képet, így vissza tudom követni, mennyi volt a "tanulási folyamat': az 52"12-t 23:49-kor futottam, utána már nem sikerült javítani, a legelső kép meg 22:55-ös: ha limitálva lenne fél órában a gyakorlási idő nem itt lennék, hanem mondjuk csak 53"85-nél.:B Viszont az összesen egy óra már kellőképpen lefárasztott, a végefelé sokszor dobtam el a gépet.:R)

Új hozzászólás Aktív témák