Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Ez nagyon brutál! :)
    Szakmailag is nagyon tetszik a dolog.
    Ant, esetleg priviben mondhatnál néhány részletet az interface-röl, hogyan lehet ilyen megvalósitani! Hálás lennék.

    Ja, és persze odapöttyintettem magam a térképre, a KFKI környékén keressetek ;)

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Andie

    őstag

    Egyébként nem csak a rossz oldalát kell ám ennek nézni.
    Én amikor a Mondeosok vezetője voltam (végülis még most is az vagyok, csak offtopic járgánnyal :D ), akkor felvetettem, hogy kéne egy ilyen térképet összehoznunk. Persze nem ilyen látványosat, mert nem volt ilyen leleményes tagunk, mint Ant, de akár egy sima statikus kép a klub site-ján. Bejelölni mindenkit, akár utcára pontosan. Jelszóval belépve látszódna a telefonszám meg minden.
    És bárki bárhol elakad, lerobban, gondja van, szobát keres mer növel van idegen városban, kávézna, netán pont Kiskutyafülén jár, és találkozni akar egy ottani mondeossal, akkor fel tudja hivni.
    Tehát feldobom, aztán majd a főnök elbirálja : ha valaki ott jár a környékemen, és nem tud valamit, segitségre szorul, vagy kávézna egyet, hát hivjon bátran!

    (betenném magam Szegedre is, de csak 1-et enged a rendszer. ugyan ott nem vagyok mindig személyesen, de 28 éves helyismeret azért elég komoly)

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák