Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kexksz #7400 üzenetére

    Valaki csinálhatna egy ilyen "árlistát",értelmező szótárral(ezzel van a kisebb gondom)+a craftról se lenne rossz némi wiki-kiegészítés.
    Főleg az érdekelne,hogy az ilyen kulcs,stb,extrább cuccok hogyan mozognak,nomeg hogy hol is tud az ember bizniszelni,tippem szerint vannak erre való helyek,nem csak spontán,ha már ilyen "belőtt" árak vannak.

    Direct hit megvan még,persze...de énnekem próba után állati nagy csalódás,a Black Box mindent visz.

    Egyébként nem értem,bizonyos fegyverek olyanok,mintha nem lenne róluk minden kiírva a jellemzőknél...gondolok itt pl.a nagy "kedvencemre" a shortstopra,ami "papíron" semmit nem tud,mégse tudok ellene mit kezdeni,a halál f...áról leszednek 1-2 lövésekkel :F :Y
    a the winger-el,ami nekem van,én belelövök a másik scoutba 3-4et és nem hal meg,egyet lő a shortstoppal és kampec,tegnap is volt rá jópár példám.Sajna kipróbálni nem tudom,mert nekem még nincs olyan,de egyszerűen nem logikus,hogy egy "stock" sebzésű fegyó ellen egy +15%-ossal nem tudok mit csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák