Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Worker

    aktív tag

    válasz Kassadin #7063 üzenetére

    Trade for money OFF:

    Nem szabad elfelejteni, hogy a "hard trade-erek" jelentős része azért vesz meg valamit, hogy azt jobb áron továbbadhassa.
    Rengeteg példát tudnék írni, de nézzünk csak egyet: volt időszak, amikor halomszámra vette a nép 16-17$-ért a buds-ot, mert eléggé leszállóágban volt a TF2 trade biznisz, de ők úgy gondolták, hogy új életre kap még a téma.
    Láthatóan igazuk lett: a free TF2-vel óriási új vásárlóközönségjelent meg, akikből ha kb. 30% lesz premium, és csak 1% akar unusual/értékesebb sapkákba utazni, már akkor is elmondhatjuk, hogy a korábbi jelek ellenére még mindig óriási lehetőségek vannak a TF2 businessbe.
    Lényeg: némi kivárással 2-3$ nyereséggel adnak el 1 buds-ot, és ha 30-40számra halmozták fel, akkor annyival többet tudnak felmarkolni... Itt jön be a képbe, hogy ha valaki minél nagyobba utazik, annál nagyobbat kaszálhat (én is míg komolyba csináltam a trade-elgetést, hátráltatott az, hogy nagyon kellett a pénz, ezért amim volt, nagy részét folyamatosan eladtam kessért, utána meg újra kicsiből kellett építkeznem.../

    Bocs ha kicsit sallangos voltam, a lényeg asszem átjött, kicsit részeg vagyok na :]

    "To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

Új hozzászólás Aktív témák