Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redkill3r

    tag

    válasz Trak #11 üzenetére

    Bocs, szoktam őket használni a blogomban is. Csak most túl késő van, és gyorsan meg akartam osztani mielott lelepek szunyalni, aztán még sem tettem.

  • simonzé

    addikt

    válasz Trak #8 üzenetére

    Bocs, de ezeket nem tudom elhinni. A RAM nem megy a helyére fordítva, mivel nem szimmetrikus a megoldás - talán nem véletlenül. Hamarabb törik el, minthogy ez sikerülne. Az viszont lehet, hogy az erőszak hatására valami megpattant a nyákon, és áram alá kerülve azonnal kiütötte magát a cucc.

    A tápot nem lehet fordítva bedugni a vinyó hátába, hacsak át nem szereled a kábelek sorrendjét. Képtelenség, amit írtál.

    A ventillátor akármilyen gyorsan forog, nem tudja megsérteni a kezed. Ha hozzáérsz, szar lesz neked, szar lesz neki, de NEM TUDJA elvágni a kezed, akárhogy is akarja.

    Kamu, kamu és kamu. :( Nem ettől lesz jó a topic.

    Csak hogy ne legyek off: egy vadiúj Mercury házba beraktam az összes belevalót, majd bedugtam a tápkábelt. Bekapcs, majd vakku, és kevés füst. Pár perc nyomozás után kiderítettem, hogy csak a táp üvegfalú biztosítéka ment ki, mivel a köcsög kínai a táp kapcsolóját 110V-ra állítva hagyta a HUN feliratú dobozban. :(((
    Gondoltam, megölném, ha a közelben lenne, de azért másnap elvittem a kiégett biztosítékot, majd egy forrasztópákával beraktam az újat. Viszont azt az egy napi bizonytalanságot hogy tönkre ment-e valami a gépemben, nem kívánom senkinek. 27 Ft-ból úsztam meg a cserét. :)

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák