Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davids83

    csendes tag

    Én el tudom képzelni, mint ahogy a kolléga hozzászólása is tükrözi, nem gondolkodtok, hanem egyből nekik estek, így persze hogy nem nyalják ki a s*ggeteket!! Te kedves lennél azzal, aki valami olyannal esne neked, amiről nem is te tehetsz?
    A kábelek kicsúsznak, ez van... vannak alaplapok, ahol adnak egy egybeépített csatlakozót, ezeket a szervízben összeszereléskor tilos volt ráraknunk, mivel könnyen lecsúsznak..
    Amúgy ilyen a számítástechnika, minél olcsóbb, annál sz@rabb.. Ha pedig gépet veszel otthonra, illene tudni, hogy mi micsoda, nem csak játszani meg nyúzni.. szerintem a saját hibátok, ha nem tudtok alapvető dolgokat, vagy legalább valami ismerős lenne a haverjaitok között, aki vágja a témát.. legvégső esetben pedig, minden alaplaphoz jár egy szép kis LEÍRÁS, kell hogy legyen benne MAGYAR változat is.. ha meg még az is túl bonyolult, akkor jó barátod a Google (vagy az alaplap honlapja), de ha ez sem segít, akkor ha jól tudom a pcworld oldalán van egy VIDEÓ, hogy hogyan kell összerakni egy komplett gépet... ENNYI!!!
    Én sem úgy születtem, hogy zseni vagyok, de az élet megtanította, hogy mit hogyan kell, vagy egyszerűen utána olvastam.. bonyolultnak tűnik, de hamar belejössz!
    Egyébként: az első nyári gyakszimon kb. 15 évesen elém raktak pár alkatrészt, építsem össze a gépet.. erre én: "hááát de én ezt nem tudom hogyan kell ám, ,még sosem csináltam ilyet..", a főnök meg hozzámvágta az alaplap leírását "nesze", és nekem kellett összeraknom...
    Tanúlság: szerezz egy ismerőst aki ért hozzá, és ne összeszereléssel rendelj.. én tudom, mert mikor 15-20 gépet kell összerakni pl, akkor hibázik az ember, ez van, de ha te otthon egy gépet raksz össze, és az a sajátod, akkor valószínű nem fogod elhibázni..
    Szóval a lényeg: előbb gondolkodjatok, és utána szidjatok másokat, mert lehet hogy vissza kell szívni, ahogy a kolléga is! :)

    [ Szerkesztve ]

    Ami ami, az az...

Új hozzászólás Aktív témák