Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacpac

    őstag

    Sziasztok!
    Váltottam szolgáltatót, (T-Home lett, eddig hely kábelnet volt) és azóta nem jön be egy veboldal. A fejléc bejön, de a lap tartalma már nem.
    Ez a hibaüzenet:
    HIBA: Nem sikerült kapcsolódni a mysql-hez!

    Mit lehet tenni, hogy rendesen megjelenjen a veblap?
    Pirelli DRG A225G routert kaptam.
    A válaszokat előre is köszönöm.

  • Lacpac

    őstag

    válasz petne #5400 üzenetére

    Köszi, erre gyanakodtam én is.
    :R

    Csak azért kérdeztem, mert az előző szolgáltató net-ével, még ment az oldal, majd egy óra mulva a T-Com-mal már nem.

    [ Szerkesztve ]

  • Lacpac

    őstag

    válasz Airedhyal #127363 üzenetére

    Sziasztok!
    Infóra lenne szükségem.
    Ahol lakom, (Gyömöre) ott sajna nincs Telekom ADSL sem... mesze vagyunk a központtól.
    Viszont a t×k×m tele van az itteni két szolgáltatóval.
    Az egyik egy kábel tv társaság, Bunkó paraszt főnökkel, (ASZF: Publik ip mindenkinek, mikor kértem, akkor kérdőre vont hogy minek az nekem, NASA-ba akarok betörni, tőlünk biztos hogy nem kapsz. Mindezt vállalhatatlan hangnemben, ha előttem van bokán rúgom, szerződést bontottam velük.
    Szerencse, mert volt/van egy kis gond a netjükkel erre-arra, és a panaszra az volt a válaszuk, hogy ne telefonálgassanak már ide minden hülyeségért....
    Szóval ide visszatérni nem akarok.

    A másik egy mikrós net cég... Ezek udvariasak, de a 80/20-ból jó esetben jön 5-10/1. 9000Huf az ára annak hogy a tetőn van egy ubi cucc. De nagyrészt csak szelet fog, mikrohullámot akkor, ha felviszem a mikrónkat mellé, és bekapcsolom.
    Szakad folyton. Ha felhívom az ügyfélszolgálatot, a tulaj veszi fel. Ez nem lenne gond, de próbálj valakivel úgy beszélni, hogy vezet és ki van hangosítva. Minden negyedik mondatából értek két szót.... A végén már nekem esik rosszul a sok tessék, nem értem...
    Ha nem vezet, akkor otthon van. Van kisgyerek is, a saját kérdésemet nem értem, úgy kiabál a telefonba, miközben az apjával beszélnék, de megint csak nem értem mit mond. A tulaj nem menne ki a szobából arra a percre amíg beszélünk.

    Szóval, nincs itt valaki aki tudna infót adni a telekomnak valami fejlesztési szándékáról ezen a településen?
    Én hajlandó lennék ezt a 9k-t kifizetni egy 30/2-es netért is... Csak legyen olyan ami stabil és publikus ip-t ad.
    Ja, és ha az ügyfélszolgálattal beszélek, akkor ne támadjon kedvem átrángatni a telefonon a beszélgetőpartnerem :-)

Új hozzászólás Aktív témák