Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4ller

    tag

    Sziasztok.

    Kezdek belegabalyodni a leirasokba, otthonra szeretnek vezetekes internet hozzaferest, melyen videken.
    A korabbi szolgaltatom eleg elavult technologiat hasznal, es fejlesztesre sem hajlandoak kolteni.
    Koaxon jott a net, es egy tp-link router mogul hasznalom, masszivan torrentezve, egy regi nas is resze az otthoni halozatnak.

    Megneztem a T oldalat, egyetlen egy csomagot tudnak ajanlani, nevezetesen a net plusz-t.
    Elegge kecsegetetonek tunik a kinalt garantalt savszelesseg, ezert hajlok a valtasra.
    Nem tudok rola, h itt ok koax-al dolgoznanak, ismerosom sincs, akinel csekkolhatnam, h min jon a net.
    Olvasgatva a forum par hozzaszolasat volna par kerdesem:
    Mennyire mukodik a torrentezes nasrol, van-e a korabbi tapasztalatom szerinti adatmennyiseg korlatozas? (nevesitve mar anno is korlatlannak volt, viszont bizonyos mennyisegu adatforgalom utan lecsokkentettek a sebesseget...)
    Mennyire hegesztgetos a nast es a sajat routeremet hasznalatba allitani ezen az internet-hozzaferesen?
    Van-e lehetosegem par napon belul elallni, ha megsem jon be a csomag?
    A szolgaltato altal biztositott eszkoz gondolom mar wifis, mukodik vezetekes fronton a nas vele?
    Koszi elore is a valaszokat.
    L.

    "Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot."

  • L4ller

    tag

    válasz Pubszon #115154 üzenetére

    Szia, koszi a valaszt.
    Jelenleg 10mbps/5mbps a garantalt, ezt hozza is.
    Beszeltem reggel a 1414el, azt mondtak, a garantaltam 2/1 lehet....
    Kerdeztem, h mennyire jellemzo, h csak ennyivel jojjon, a valasz az volt, errol nem tud informacioval szolgalni.
    Ez viszont nem tul biztato havi 5700 ftert...
    Persze, nyilvan a leheto legrosszabb esetet veszik alapul a garantalnal, na de akkor is, konyorgom, 21. szazad, bptol 60 kmrre vagyok.. Igaz kis falu, de na...
    Most fizetek 4990et a koaxosert.
    Es ennyi volt az alternativa. Csak ezek meg a fatengos vilagban elnek. Elore fizessek, aztan hol kapok csekket hol nem, mobilfizetes felejtos, most vegre csinaltak egy online ugyfelszolgalat feluletet, ahonnan nagy nehezen lehet fizetni Simple-n keresztul. Persze, csak ha nem felejtik el kifizethetove tenni a szamlat. Vicc kategória...
    Most is azon ragtam be, h lejart a husegidom, mutatja az online felulet, h fizessek be 3200 ftot, idoaranyosan, elore, majd nem lehet kifizetni. Erre tegnap lenyomjak a netem... Nem beszelve arrol, hogy a hatarban elmegy egy kombajn a vezetek mellett es ket napig nincs internet. Bocs az offert, de ez mar kikivankozott.
    L.

    "Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot."

Új hozzászólás Aktív témák