Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkrisi

    senior tag

    válasz kali #14328 üzenetére

    semmi paaszod nincs az internet felöl? :O mert én itt szenvedek vele... tv-vel nem is lenen bajom(ha nem halt meg volna a beltéri egységem) de az internet az új modem álltal instabilabbá tette a hlózatot! Sőt van amikor 1-2 mp-re kifagy a kép a tv-n! de ez ritka és mellékes...

    Viszont egy dolog még piszkálja a csőröm! Múltkor felhívtam a t-home-t és mondtam neik, hogy 2 hdd-s stb hoztak ki és csak az egyiken van felvételi lehetőség, és én szeretném ha a másikra is aktiválva lenne! erre mond nekem valami olyasmit, hogy nem lehet megoldani, mert 1 előfizetőhöz csak 1 felvételi jog jár, lehetne a másodikon is, csak akkor az + és valami olyat mondott, hogy akkor sem a második stb hdd-re mentené a cuccot, hanem az elsődlegesre..de mondom akor mi értelem van a másik hdd-nek?? tök logikátlan vagy csak hülye csávót fogtam ki! Erőől a témáról tudnál nekem mondani egy két dolgot? mert most már teljes a káosz!

    A fószer aki hozta az iptv-t azt mondta, hogy ha betelfonálunk, és ügyesen csináljuk, akkor a másikra is ráteszik a felvételi jogot... hát nekem nem sikerült :))

    de nekem most marhajó a stb-m--- egy hete lett hozva és most a t-home kezdőképnél nem jut tovább és egy idő múlva kiírja nekem h hiba a kliensben... be is jelentettem a hibát szombat délelőtt és ma este megkaptam a levelet, hogy elhárították a hibát! de a hiba továbbra is fenn áll! tehát kedden megint telefonálhatok be, bla bla bla...kb egy hét kiesik..ki fogja azt kifizetni helyettem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák